Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

Hubněte, ale zůstaňte zdraví

To, co jíš, by tě mělo i léčit.
Hippokrates

 

Chemicky zamořené ovzduší, radioaktivní záření ze slunce a nebo přechemizovanou vodu z vodovodu změnit nemůžete. Ale to, co vkládáte denně do úst, to moudře uspořádat můžete.

Tak to udělejte! Jak?

Poraďte se s odborníky. Lidé si často neuvědomují a nebo jednoduše nepřipustí, že mnohé zdravotní problémy, na které ani léky nestačí, se skrývají hluboko v Duši.

V České republice, podle výzkumů, žije téměř každý druhý člověk s nadváhou, každý třetí je otylý a každý padesátý pátý trpí příznaky vodnatelnosti.

Je to nadbytek tuků, toxické mízy a nepřirozené zadržování vody v tkáních, jako i chemických jedů z léků, čajů, kávy, pytlíkových polévek a nesprávného pitného režimu.

Žádný člověk nemá tak blízko k různým zákeřným nemocem, zejména k problémům srdečně-cévních onemocnění, jako lidé s nadváhou.

 • Máte křečové žíly? Je to neklamné znamení, že nedokonale hospodaříte s tekutinami, především s čistou vodou, čímž se nepřirozeně zhušťuje krev a srdeční pumpa již nestačí.
 • Začínají vás bolet klouby? Je to nesprávná kombinace stravy s vodou.
 • Zdá se vám, že máte nateklý obličej a nebo fleky v obličeji? Vaše tkáně zadržují nepřirozené množství toxických v těle se hromadících tekutin.
 • Míváte často křeče? Vaše krev je hustá a srdeční chlopně trpí nedostatečnou funkcí.
 • Svírá vás u srdce? Přejídáte se v nesprávnou dobu, pojídáte víc než je přirozené a vysilujete organismus.
 • Chodíte častěji na „malou“? Ledviny trpí vysokou toxicitou a možnými záněty.
 • Několik dalších subjektivních klinických potíží vám jistě pomůže k rozhodnutí navštívit odborníky v pravou chvíli. Rozhodnout se pro zdraví znamená první krok neodkládat.

Nadváha, otylost a vodnatelnost přecházejí postupně do chronického stadia a 90 % všech dalších nemocí nelze zásadně definovat z toho důvodu, že se neustále rozšiřují. Je nutné zastavit objevující se riziko ihned, aby zítra nebylo pozdě.

Nadváha, otylost a vodnatelmost postupně poškozují krevní oběh a přetížením organismu dochází k tzv. syndromu chronické únavy.

Léky neřeší příčiny vašich problémů. Léky ne!

Moudře uspořádané jídlo místo pilulek řeší spoustu zdravotních problémů.

Při správném výběru potravin dodáváte právě to, co tělo právě v tu chvíli potřebuje.

Nadváha, otylost a vodnatelnost jsou vyvolány především nesprávným chápáním výživového systému a pitného režimu. Nejde o to zakazovat lidem běžná jídla, jde o to umět je uspořádat přirozeně podle individuálních potřeb člověka.

V čem tkví podstata úspěchu úpravy nadváhy touto cestou? Cestou Programu HUBNUTÍ ZDRAVĚ s glukanem:

 • Program HUBNUTÍ ZDRAVĚ s glukanem – povede Vás ke změně přístupu k Sobě samému, to se projeví větší harmonií, dostatkem energie a větší chutí žít plný a zdravý život,
 • Program HUBNUTÍ ZDRAVĚ s glukanem – cíleně posilujte imunitní systém a celý organismu pomocí přírodních širokospektrálních nespecifických imunostimulátorů na bázi beta glukanu z hlívy ústřičné,
 • Program HUBNUTÍ ZDRAVĚ s glukanem – efektivně vyplavujte toxické látky z těla,
 • Program HUBNUTÍ ZDRAVĚ s glukanem – pomůže Vašemu organismu hospodařit se zadržovanou vodou v tkáních,
 • Program HUBNUTÍ ZDRAVĚ s glukanem – pomůže zrychlit metabolismu a látkovou proměnu.

Naší rozhodující radou v přístupu k lidem trpících nadváhou, otylostí a vodnatelností je:

Zhubněte, ale zůstaňte zdraví !

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login