Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN N

ID: IG 029
Cena s DPH: 285,- Kč


Zboží je v současné době vyprodáno.

INTERGLUKAN N
INTERGLUKAN N
INTERGLUKAN N

 

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné a bylin Česnek medvědí, Hluchavka bílá, Prvosenka jarní, Puškvorec obecný, Řebříček obecný, Zlatobýl obecný, působí velice blahodárně. 

Prvosenka a zlatobýl jsou antioxidanty. Zlatobýl podporuje přirozenou obranyschopnost. Prvosenka a česnek medvědí napomáhají normální činnosti cévní soustavy a srdce. Česnek medvědí, puškvorec a hluchavka přispívají k normálnímu trávení. Hluchavka, řebříček a zlatobýl podporují menstruační a menopauzální komfort, prospívají normální funkci močové soustavy a prostaty. Prvosenka, hluchavka a řebříček napomáhají normální funkci dýchacího systému. Puškvorec a prvosenka přispívají k osvěžení těla, relaxaci a dobré náladě.

 

Vážení zákazníci,

     Nařízením EU č. 1169/2011 nelze uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení, ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu již zde nenaleznete informaci o doporučení vhodnosti produktu k harmonizaci jednotlivých potíží. Jsou uváděna pouze ta obecná tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

     Může se zdát, že výběr produktů se tímto stává pro Vás složitějším. A proto, nebudete-li si jisti svým výběrem či budete-li potřebovat radu, neváhejte mne kontaktovat, po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu. 

 

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 774 317 676 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login