Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN N

ID: IG 029
Cena s DPH: 266,- Kč


Zboží je v současné době vyprodáno.

INTERGLUKAN N
INTERGLUKAN N
INTERGLUKAN N

 

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné a bylin Česnek medvědí, Hluchavka bílá, Prvosenka jarní, Puškvorec obecný, Řebříček obecný, Zlatobýl obecný, působí velice blahodárně. 

Prvosenka a zlatobýl jsou antioxidanty. Zlatobýl podporuje přirozenou obranyschopnost. Prvosenka a česnek medvědí napomáhají normální činnosti cévní soustavy a srdce. Česnek medvědí, puškvorec a hluchavka přispívají k normálnímu trávení. Hluchavka, řebříček a zlatobýl podporují menstruační a menopauzální komfort, prospívají normální funkci močové soustavy a prostaty. Prvosenka, hluchavka a řebříček napomáhají normální funkci dýchacího systému. Puškvorec a prvosenka přispívají k osvěžení těla, relaxaci a dobré náladě.

 

Vážení zákazníci,

Díky nařízení EU č. 1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu jsem byla nucena odstranit doporučení produktů vhodné k harmonizaci jednotlivých potíží. Mohou být použita pouze ta tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

Jisté je, že tímto se stává výběr produktů pro Vás složitějším. Pokud si nebudete jisti svým výběrem či budete potřebovat poradit, můžete mne kontaktovat po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu.  

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login