Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

PLEUROPANG C

ID: IG 050
Cena s DPH: 265,- Kč
Počet:  
PLEUROPANG C

Dary přírody                                      60 kapslí

 
 
Představujeme vám nový, přírodní a účinný přípravek PLEUROPANG C, doplněk stravy, který si v krátké době dokázal na trhu s glukanovými výrobky získat oblibu u mnohých klientů harmonizačních poraden po celé České republice i v zahraničí. Ohlasy z řad zájemců kteří usilují o zlepšení svého zdravotního stavu nás denně ubezpečují v tom, jaké léčivé dary nám matka příroda v podobě léčivých hub zanechala, a je a bude pouze dílem člověka, jak a jakým způsobem se naučí tyto Dary přírody pro zlepšení svého zdraví a plnohodnotný život ve zdraví využívat. Pro svoje nepřehlédnutelné, všestranně pozitivní působení přináleží hlívu ústřičnou zařadit mezi jedinečné přírodní poklady, účinků kterých měli jsme a máme možnost každodenně s úctou využívat.
 
                                                                                                                             INTERGLUKAN s.f.o.
 
 
V čem spočívá blahodárný léčebný účinek kapslí přípravku PLEUROPANG C ?
 
Především v ojedinělé kombinaci harmonicky spolupůsobících účinných látek získaných šetrným sušením a drcením, které dominuje sušená léčivá houba hlíva ústřičná.
Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) obsahuje pro lidský organismus nanejvýš prospěšné, v optimální míře a harmonických poměrech zastoupené proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitaminy řady B, vitaminy C, D, K, a řadu minerálů a stopových prvků (draslík, fosfor, sodík, železo, zinek, selen, bór, jód, atd.) a
především beta-(1,3/1,6)-D-glukan, přírodní imunostimulátor.
 
Komu je PLEUROPANG C určen?
 
PLEUROPANG C působí velice blahodárně na imunitní systém lidského organismu a zároveň stimuluje obranyschopnost a regeneraci buněk. Proto je vhodný pro děti a dospělé s oslabeným imunitním systémem, v době oslabení organismu při nemoci, vyčerpání a únavě, při zvýšené fyzické námaze, úrazu, ozařování, při dlouhodobém užívání léků, před operací i v období rekonvalescence po operaci. Prověřená je jeho účinnost při poruchách metabolismu, trávicích potížích, kdy PLEUROPANG C působí jako stimulátor při novotvorbě enzymů přímo u orgánů  trávicího traktu. Následně dochází k značné úlevě při potížích bolesti kloubů, k zmírnění projevů některých kožních onemocnění a alergií, při diabetes mellitus, při kardiovaskulárních potížích, migrénách a hormonálních disharmoniích, také při zánětlivých onemocněních kloubů, svalů, horních cest dýchacích, močového měchýře a při angínách. Užíváním kapslí PLEUROPANG C dochází k přirozenému povzbuzení vlastní obranyschopnosti organismu a tím je přirozeně zvyšována ochrana organizmu před virovými a infekčními onemocněními, zvláště před chřipkou a nemocemi z nachlazení.
 
 
Použití:
 • posiluje imunitní systém a obnovuje vitalitu
 • aktivuje a podporuje trávicí enzymy
 • výrazně podporuje detoxikaci organizmu
 • harmonizuje při stresu, psychické a fyzické zátěži
 • zmírňuje a tiší projevy alergií a ekzémů
 • snižuje nebezpečí kardiovaskulárních onemocnění
 • harmonizuje při diabetes mellitus
 • snižuje riziko vzniku nádorových onemocnění
 • působí jako prevence proti infekcím (bakterie, viry, paraziti a plísně)
 
Doporučené dávkování:
1–3 kapsle denně před každým hlavním jídlem zapít 3 – 4 dcl čisté pitné vody
 
Složení:
1 tableta obsahuje 300 mg sušené hlívy ústřičné doplněné o pšeničné otruby, sušený brambor a sušené pivovarské kvasnice
 • Bez chemických přísad a konzervantů
 • Neobsahuje lepek
 • Není vhodný pro děti do 3 let
 • Nepřekračujte denní doporučenou dávku

Určeno jako doplněk stravy

 
Uchovávejte v suchu do 25˚C
Vyrobce:                                  Interglukan, s.f.o.
Posouzeno:                              ZÚ Hradec Králové
Min. trvanlivost:                        24 měsíců od data výroby
                        
 
 
PLEUROPANG C, doplněk stravy, je jedním z přírodních přípravků z léčivé houby hlívy ústřičné, která svými blahodárnými účinky na lidský organismus zaujímá jedno z předních míst mezi léčivými houbami.
Přírodní přípravky z hlívy ústřičné, které vám firma INTERGLUKAN s.f.o. nabízí, jsou bezesporu v pravém slova smyslu ojedinělými Dary přírody, o jejichž blahodárných účincích máte jedinečnou možnost se sami přesvědčit.
 
S Dary přírody k tomu nejcennějšímu – ke zdraví.
www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login