Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN C - kapky 95 ml

ID: IG 011
Cena s DPH: 195,- Kč


Zboží je v současné době vyprodáno.

INTERGLUKAN C - kapky 95 ml
INTERGLUKAN C - kapky 95 ml
INTERGLUKAN C - kapky 95 ml

 

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné, Kmínu kořenného, Zázvorovníku lékařského, bylin a koření, Andělika lékařská, Heřmánek pravý, Hořec žlutý, Hřebíčkovec vonný, Jablečník obecný, Kardamovník pravý, Koriandr setý, Máta peprná, Nové koření, Pomerančovník hořký, Puškvorec obecný, Skořicovník ceylonský, působí velice blahodárně.

Použité byliny a koření jako kmín, zázvorovník, heřmánek, andělika, kardamovník, máta přispívají k přirozené obranyschopnosti a podporují normální trávení. Koriandr, zázvorovník, heřmánek, jablečník a skořicovník jsou antioxidanty. Zázvorovník, andělika, heřmánek, jablečník, pomerančovník, skořicovník a máta působí příznivě na normální funkce dýchacího systému. Heřmánek, koriandr a skořicovník napomáhají normálnímu stavu pokožky. Puškvorec, hořec, a skořicovník podporují osvěžení těla. Zázvorovník, pomerančovník, máta a heřmánek přispívají k relaxaci a dobrému spánku.

 

Vážení zákazníci,

     Nařízením EU č. 1169/2011 nelze uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení, ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu již zde nenaleznete informaci o doporučení vhodnosti produktu k harmonizaci jednotlivých potíží. Jsou uváděna pouze ta obecná tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

     Může se zdát, že výběr produktů se tímto stává pro Vás složitějším. A proto, nebudete-li si jisti svým výběrem či budete-li potřebovat radu, neváhejte mne kontaktovat, po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu. 

 

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 774 317 676 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login