Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml

ID: IG 015
Cena s DPH: 208,- Kč


Zboží je v současné době vyprodáno.

INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml
INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml
INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml

  

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné, bylin a koření, Andělika lékařská, Heřmánek pravý, Hořec žlutý, Hřebíčkovec vonný, Jablečník obecný, Kardamovník pravý, Koriandr setý, Máta peprná, Nové koření, Pomerančovník hořký, Puškvorec obecný, Skořicovník ceylonský, působí velice blahodárně.

Použité byliny a koření jako heřmánek, máta, andělika a kardamovník podporují normální trávení a přispívají k obranyschopnosti. Heřmánek, jablečník, koriandr a skořicovník jsou antioxidanty. Jablečník hraje roli při udržení správné hladiny krevního tlaku. Puškvorec, hořec a skořicovník napomáhají k osvěžení těla. Heřmánek, skořicovník a koriandr přispívají k normálnímu stavu pokožky.

 

Vážení zákazníci,

     Nařízením EU č. 1169/2011 nelze uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení, ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu již zde nenaleznete informaci o doporučení vhodnosti produktu k harmonizaci jednotlivých potíží. Jsou uváděna pouze ta obecná tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

     Může se zdát, že výběr produktů se tímto stává pro Vás složitějším. A proto, nebudete-li si jisti svým výběrem či budete-li potřebovat radu, neváhejte mne kontaktovat, po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu. 

 

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 774 317 676 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login