Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml

ID: IG 015
Cena s DPH: 194,- Kč


Zboží je v současné době vyprodáno.

INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml
INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml
INTERGLUKAN NX - kapky 95 ml

  

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné, bylin a koření, Andělika lékařská, Heřmánek pravý, Hořec žlutý, Hřebíčkovec vonný, Jablečník obecný, Kardamovník pravý, Koriandr setý, Máta peprná, Nové koření, Pomerančovník hořký, Puškvorec obecný, Skořicovník ceylonský, působí velice blahodárně.

Použité byliny a koření jako heřmánek, máta, andělika a kardamovník podporují normální trávení a přispívají k obranyschopnosti. Heřmánek, jablečník, koriandr a skořicovník jsou antioxidanty. Jablečník hraje roli při udržení správné hladiny krevního tlaku. Puškvorec, hořec a skořicovník napomáhají k osvěžení těla. Heřmánek, skořicovník a koriandr přispívají k normálnímu stavu pokožky.

 

Vážení zákazníci,

Díky nařízení EU č. 1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu jsem byla nucena odstranit doporučení produktů vhodné k harmonizaci jednotlivých potíží. Mohou být použita pouze ta tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

Jisté je, že tímto se stává výběr produktů pro Vás složitějším. Pokud si nebudete jisti svým výběrem či budete potřebovat poradit, můžete mne kontaktovat po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu.  

 

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login