Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN A - kapky 500 ml

ID: IG 001
Cena s DPH: 550,- Kč
Počet:  
INTERGLUKAN A - kapky 500 ml
INTERGLUKAN A - kapky 500 ml
INTERGLUKAN A - kapky 500 ml

 

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné, bylin a koření, Andělika lékařská, Heřmánek pravý, Hořec žlutý, Hřebíčkovec vonný, Jablečník obecný, Kardamovník pravý, Koriandr setý, Máta peprná, Nové koření, Pomerančovník hořký, Puškvorec obecný, Skořicovník ceylonský, působí velice blahodárně.

Použité byliny a koření jako andělika, heřmánek, máta, kardamovník přispívají k přirozené obranyschopnosti. Heřmánek, jablečník, koriandr a skořicovník jsou antioxidanty. Heřmánek, hořec, puškvorec, máta, jablečník a kardamovník podporují normální trávení, chuť k jídlu andělika, pomerančovník, koriandr a skořicovník. Andělika, heřmánek, jablečník, skořicovník, kardamovník, pomerančovník a máta působí příznivě na normální funkce dýchacího systému. Puškvorec, hořec, skořicovník podporují osvěžení těla. Heřmánek, skořicovník a koriandr napomáhají normálnímu stavu pokožky. Pomerančovník, máta a heřmánek přispívají k relaxaci a dobrému spánku.

 

 

Vážení zákazníci,

     Nařízením EU č. 1169/2011 nelze uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení, ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu již zde nenaleznete informaci o doporučení vhodnosti produktu k harmonizaci jednotlivých potíží. Jsou uváděna pouze ta obecná tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

     Může se zdát, že výběr produktů se tímto stává pro Vás složitějším. A proto, nebudete-li si jisti svým výběrem či budete-li potřebovat radu, neváhejte mne kontaktovat, po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu. 

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 774 317 676 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login