Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

INTERGLUKAN A - kapky 500 ml

ID: IG 001
Cena s DPH: 515,- Kč


Zboží je v současné době vyprodáno.

INTERGLUKAN A - kapky 500 ml
INTERGLUKAN A - kapky 500 ml
INTERGLUKAN A - kapky 500 ml

 

Informace o produktu           

Kombinace cenných látek z Hlívy ústřičné, bylin a koření, Andělika lékařská, Heřmánek pravý, Hořec žlutý, Hřebíčkovec vonný, Jablečník obecný, Kardamovník pravý, Koriandr setý, Máta peprná, Nové koření, Pomerančovník hořký, Puškvorec obecný, Skořicovník ceylonský, působí velice blahodárně.

Použité byliny a koření jako andělika, heřmánek, máta, kardamovník přispívají k přirozené obranyschopnosti. Heřmánek, jablečník, koriandr a skořicovník jsou antioxidanty. Heřmánek, hořec, puškvorec, máta, jablečník a kardamovník podporují normální trávení, chuť k jídlu andělika, pomerančovník, koriandr a skořicovník. Andělika, heřmánek, jablečník, skořicovník, kardamovník, pomerančovník a máta působí příznivě na normální funkce dýchacího systému. Puškvorec, hořec, skořicovník podporují osvěžení těla. Heřmánek, skořicovník a koriandr napomáhají normálnímu stavu pokožky. Pomerančovník, máta a heřmánek přispívají k relaxaci a dobrému spánku.

 

 Vážení zákazníci,

Díky nařízení EU č. 1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná a výživová tvrzení ani na ně jakkoliv odkazovat. Z tohoto důvodu jsem byla nucena odstranit doporučení produktů vhodné k harmonizaci jednotlivých potíží. Mohou být použita pouze ta tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní disharmonie.

Jisté je, že tímto se stává výběr produktů pro Vás složitějším. Pokud si nebudete jisti svým výběrem či budete potřebovat poradit, můžete mne kontaktovat po telefonu nebo emailem, ráda Vám pomohu.  

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login