Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

Program Harmonizace s Glukany

Imunitní systém  je nejlepší a nejspolehlivější lékař. V současné době člověk čelí množství nejrůznějších negativních energií – špatná strava, nedostatečný pitný režim, negativní záření z kosmu, negativní energie od nejbližšího okolí, negativní energie psychosomatických a geopatogenních zón a potažmo i energie v sobě samém. Imunitní systém je často oslaben natolik, že se člověk zmítá v nemocech, protože mu chybí to základní, co k životu potřebuje, životní energie.

Léčení nemocí – disharmonií je vždy řešení již vzniklých následků, bohužel již viditelných a pro současnou medicínu již diagnostikovatelných nemocí. Z nemoci se vyléčit znamená hledat prvopočátek disharmonie a odhalit příčinu vzniku,         a ta málokdy bývá pouze jedna.

Imunitní systém – v jakém stavu ho člověk má, v takovém stavu a pohodě žije. Program HARMONIZACE S GLUKANY je založen na přístupu každého jednotlivce k sobě samému – protože jediný, kdo je za své zdraví opravdu zodpovědný, je pouze a jen člověk sám. Uzdravit se, je první částí léčebného procesu, avšak dlouhodobým cílem je znovuzískané zdraví si trvale udržet a vyvarovat se minulých chyb, které k oslabení zdraví vedly.

Glukanové přípravky v Programu HARMONIZACE S GLUKANY jsou přírodní imunostimulátory na bázi alfa a beta glukanů     z hlívy ústřičné. Pomáhají posilovat imunitní systém člověka, obnovují vitalitu, podporují činnost trávicích enzymů a výrazně posilují detoxikaci organizmu. Jsou nositeli pozitivních léčivých energií, které sehrávají v průběhu harmonizace nezastupitelnou úlohu.

Pozorností a péčí o zvyšování přirozené obranyschopnosti organizmu získává člověk přirozenou ochranu proti negativním energiím. Po určité době harmonizace s glukany je vyzařování pozitivních energií zdravého člověka do svého okolí nepřehlédnutelným důkazem lidské schopnosti sebe uzdravování.

 Kroky Programu Harmonizace s glukany:

I) Balíček prevence

Progresivní pitný režim - AKCE - balíček v hodnotě 1060,- Kč

 

 

 

INTERGLUKAN NX

2 ks/ 95 ml

370,- Kč

PLEUROPANG C

2 ks/ 60 kps

530,- Kč

PLEUROTAXON

1 ks/ 50 kps

240,- Kč

 

 

 

celková cena

 

1140,- Kč

cena balíčku v akci

 

1060,- Kč

K ceně budou připočteny Expediční náklady 

Údaje potřebné pro zaslání Balíčku prevence

 

Jméno a příjmení:

Adresa:

Email:

Telefon:

 

II) Balíček zdraví

komplexní čistící kúra za pomoci glukanových přípravků, pitného a stravovacího režimu - čistící program vhodný také pro redukci váhy a posílení imunitního systému - AKCE - balíček v hodnotě 2799,- Kč

 

  • Pro důkladnější  detoxikaci vašeho organismu využijte v Programu Harmonizace s glukany Balíčku zdraví. Balíček zdraví s imunostimulační přípravky na bázi alfa a beta glukanů z hlívy ústřičné slouží především k posílení imunitního systému a k odstranění nahromaděných nežádoucích látek v těle.  Balíček zdraví  obsahuje rozpis individuálního dávkování přípravků, doporučený stravovací a pitný režim, na dobu cca 21 dnů.  

 

Balíček zdraví obsahuje následující glukanové přípravky:

INTERGLUKAN A

1 ks/ 500 ml

485,- Kč

INTERGLUKAN B

1 ks/ 500 ml

750,- Kč

INTERGLUKAN C

3 ks/ 95 ml

510,- Kč

INTERGLUKAN NX

2 ks/ 95 ml

370,- Kč

PLEUROPANG C    2 ks/ 60 kps

530,- Kč

PLEUROTAXON     1 ks/ 50 kps

      240,- Kč

celková cena  

2885,- Kč

cena balíčku v akci  

2799,- Kč

 K ceně budou připočteny Expediční náklady

  • Klient, který užívá Balíček zdraví má možnost v průběhu Programu Harmonizace s glukany konzultovat svůj zdravotní stav a průběh čištění osobně v poradně, telefonicky, emailem.
  • Následná spolupráce v Programu Harmonizace s glukany probíhá formou seminářů a konzultací, osobně, po telefonu, internetem, dle volby a individuálních potřeb a možností klienta.

 Údaje potřebné pro zaslání Balíčku zdraví v Programu Harmonizace s glukany:

 

Jméno a příjmení:

Datum narození:

Adresa:

Email:

Telefon:

 

III)  Poradna zdraví

Můžete se objednat na komplexní IRISDIAGNOSTICKÉ vyšetření v Poradně zdraví, kde také můžete celý Program Harmonizace s glukany absolvovat.

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login