Cookies management by TermsFeed Cookie Consent
Celková cena:
0,00
Počet položek:
0

Chcete vypadat mladě
a mít svoji vysněnou figuru?

Nedejte šanci stárnutí!

Progresivní výživový systém a pitný režim vás může nechat v klidu a v pohodě.

Váš otrávený metabolismus je ten, co vám dává impuls ke strachu. A má pravdu.

Proces stárnutí je ve své podstatě zpomalování přirozené obrany tělesných buněk. Pomozte svému organismu tím, že budete respektovat svůj individuální biorytmus.

Chce to pevnou vůli a více se snažit, než-li o tom pouze mluvit.

Tělesná buňka má zakódovanou schopnost se dělit a tak rozmnožovat.

Vnitřní řídící systém udržuje vaši podobu a postavu přesně podle genetického kódu.

Když nápadná podoba mezi matkou a dcerou například ve čtyřiceti letech je co do stárnutí téměř identická, to znamená, že dcera stárne rychleji. Měla by být, podle přirozených zákonů, cca o 15-17 let mladší. Její buňky by měly mít schopnost dělit se minimálně 20 až 25x než odumřou. To je proces, když v ideálním stavu stravování, pitném režimu a dalších vnitřních a vnějších vlivech po 20-30 děleních buňky odumírají.

Jestli člověk respektuje přirozený výživový systém a pitný režim, náhrada odumřelých buněk je plynulá a jejich dělení převažuje nad jejich odumíráním.

U neinformované části veřejnosti s přibývajícím věkem schopnost vzniku nových buněk, stejně jako schopnost více násobného dělení se zpomaluje.

Je to proto, že lidé pijí zásadně a tedy nesprávně vodu po jídle.

Dostatek vody před jídlem je rozhodující moment pro aktivaci a tvorbu trávicích enzymů a pro vznik potřebné energie k dělení stávajících a tvorbu nových buněk.

Opačným přístupem k potravě, jenž je řízený chutí a ne potřebou a pitím vody až po jídle a ne před jídlem, dochází k destrukci buněk dřív než dozrají.

To je jeden z rozhodujících důvodů extrémně nepoměrného stárnutí.

Již jste o tom uvažovali, proč někdo dlouhá léta téměř nestárne a najednou za 2-3 roky „bum“ a je jako babička?

Nasbíraná toxicita nesprávného výživového systému a pitného režimu vzala za své.

Když začne převažovat proces odumírání buněk nad vznikem nových buněk, dochází ke stárnutí. Jak je známo, do dvaceti šesti let se člověk vyvíjí a pak začíná proces stárnutí. Nemusel by. A když, tak ne tak rychle.

Na proces stárnutí mají velký vliv již dobře známí nepřátelé, kterých existenci máte pevně ve svých rukou. Jestli si necháte poradit od odborníků harmonizační poradny, tak strach o svoji figuru a strach ze stárnutí můžete hodit za hlavu.

Při dostatku čisté pitné vody před jídlem obohacené o přírodní imunostimulační přípravky z hlívy ústřičné, jenž obsahují účinnou látku beta glukan v harmonii s dalšími léčivými bylinami, je víc než jisté, že se můžete postupně zbavit nejenom nadměrné toxicity, ale i volných radikálů.

Beta glukany a vyvážená harmonie léčivých bylin v těchto přípravcích, jsou osvědčeným odbourávačem volných radikálů a současně působí jako zdroje energie pro přirozenou ochranu organismu – pro imunitní systém.

Většina běžných medikamentů je zdraví škodlivá, i když se paradoxně předepisuje jako léčivo. Příbalové letáky léků, ale i renomovaná výzkumná pracoviště potvrzují jejich vedlejší negativní účinky. Dnes je možné za pomocí přístrojů poměrně přesně zjistit rozsah toxicity získané z užívání nadbytku léčiv v lidském organismu, což ovlivňuje nárůst volných radikálů. Tito zatím neporažení nepřátelé lidského zdraví jsou neustále podporovaní právě nesprávným výživovým systémem a nepřirozeným pitným režimem. Volné radikály svojí vysokou reaktivitou napadají tělesné buňky, poškozují buněčnou membránu a genetický materiál – DNA.

Poškozené buňky pak rychleji stárnou, nemají schopnost se v dostatečné míře dělit, a člověk pak na svůj věk nejenom že vypadá staře, ale i znetvořeně.

Vědci varují: člověk nestárne, ale je postupně znetvořen. Člověk neumírá, ale sám se zabíjí.

Volné radikály dále poškozují buňky imunitního systému a organismus tím ztrácí schopnost se proti vetřelcům bránit.

Nelehká, ale jediná cesta z tohoto začarovaného kruhu je připuštění a přijetí nutnosti změnit přístup k Sobě samému. Především ke každodenní potravě a k přirozenému pitnému režimu.

Je na vašem rozhodnutí, jestli budete umožňovat neustálé negativní organické změny a tím nejenom stárnutí, nadváhu a především vznik disharmonií v podobě neléčitelných nemocí, a nebo se rozhodněte pro změnu přístupu ke své tělesné schránce, o kterou se tak bojíte.

Mějte na paměti novou lidovou modrost: Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit býti nemocní.

Pro mnohé dlouhodobě nemocné bývá položka v rodinném rozpočtu často vyšší za léky, než za základní potraviny.

Dá se tomu předejít Programem HARMONIZACE S GLUKANY a již za relativně krátkou dobu neužívat žádné léky.

Připustíte-li možnost, že i vás se může dotýkat uvedený problém, máte šanci se účinně bránit.

www.beta-glukan.cz - Mgr. Ladislava Štěpánková | Telefon: +420 733 652 654 | Email:
Powered by Xperd - Rejstřík firem - OMEGAplus Chrudim - Login